Urban Confessions

Krıtık pliler

Posted in moda by anlamarama on Nisan 8, 2009

kizz
Bazı günler sadece kendime iş yaratabilmek için sayfalarca yazı yazıyorum, işler üzerinden onlarca defa geçip, tasarım, içerik, dilbilgisi kontrollerini hallediyorum. Delicious account’uma nerdeyse elli ayrı sayfa ekliyorum ama saate baktığımda yazan rakam iki. Bir şey yapmamak için doğmamışım bu yüzden aşağı inmiyorsam, yukarı çıkarak vakit geçiriyorum. arada bir Obama ya da 2010’da İstanbul’la beraber kültür başkenti seçilen diğer iki şehir hakkında muhabbet ediyorum. Obama kesinlikle cool bir adam.
Diğer günlerdeyse ekranda açık duran sekiz ayrı doküman arasında kendime bir yol çizerek eylül ayına kadar bizi bekleyen işlerin listesini ya da akşama yetişmesi şart olan sunumlarla kafayı yiyorum.
Ama en iyisi bugün gibi olanlar. İşin içine biraz bilgi ve keyif katabildiğim anlar.
Tam mayıs ayı hazırlıklarını yeni bitirmiştim ki g-mail’imde yeni bir ışık belirdi. Başlıkta yazab kişinin adı Maria Lucia Hohan. Muhteşem gece elbiseleri, sıradana teğet geçen blüzler yapıyor. Bir de mankenlerin kafasına tüylü tokalar kondurup iyice ilgimi cezbediyor. Şimdi hayalimde cuma akşamı gitmem gereken partide ne giyeceğimi seçerek, kredi kartımın kalan sıfırlarını da tüketiyorum. Bana eşlik etmek isteyenler için adresimiz http://www.marialuciahohan.com/

Tagged with:

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: